Isaac Grünewald, Blomsterstilleben med amaryllis

Klubbat för:

70000 SEK

Utropspris

50 000-70 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Blomsterstilleben med amaryllis
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 65 x 54 cm.

623

2016-11-17