Isaac Grünewald, Norrländskt höstlandskap Abisko

Klubbat för:

77000 SEK

Utropspris

60 000-70 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Norrländskt höstlandskap, Abisko
Signerad och daterad Grünewald -43. Olja på duk, 81 x 100 cm.

624

2016-11-17