Isaac Grünewald, Stadsgårdskajen - Katarinavägen

Klubbat för:

120000 SEK

Utropspris

150 000-175 000 SEK

ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stadsgårdskajen - Katarinavägen
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 70 x 61 cm.

PROVENIENS
Dr G Renck

UTSTÄLLD
Barnens Dag, Nutida Svensk konst i Norrköping

615

2016-11-17