Klubbat för:
120000 SEK
Utropspris
150 000-175 000 SEK
ISAAC GRÜNEWALD
1889-1946
Stadsgårdskajen - Katarinavägen
Signerad Grünewald. Olja på pannå, 70 x 61 cm.
PROVENIENS
Dr G Renck
UTSTÄLLD
Barnens Dag, Nutida Svensk konst i Norrköping
615
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här