Klubbat för:
310000 SEK
Utropspris
175 000-200 000 SEK
IVAN IVARSON
1900-1939
Landskap i Bohuslän
Signerad och daterad Ivan Ivarson 1931. Olja på duk, 82,5 x 93 cm.
.
UTSTÄLLD
173 Humblas samling, Riksförbundet för bildande konst
705
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här