Jean Dubuffet, Site avec cinq personnages

Klubbat för:

25000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JEAN DUBUFFET
1901-1985
Site avec cinq personnages
Litografi och serigrafi i färger, 1981, signerad och numrerad J. Dubuffet 56/90.
I. 67 x 50 cm S. 81 x 62 cm
LITTERATUR
Webel 1267

815

2016-11-17