Jean-Michel Atlan, Utan titel

Jean-Michel Atlan, Utan titel
Jean-Michel Atlan, Utan titel
Jean-Michel Atlan, Utan titel
Jean-Michel Atlan, Utan titel
Jean-Michel Atlan, Utan titel
Jean-Michel Atlan, Utan titel

Klubbat för:

48000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JEAN-MICHEL ATLAN
Frankrike 1913-1960
Utan titel
Signerad och daterad Atlan -58. Blandteknik på papper, 32,5 x 25 cm.

778

2016-11-17