Josef Frank, bokhylla, Svenskt Tenn

Klubbat för:

12000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

JOSEF FRANK, bokhylla, Svenskt Tenn, modellnummer 1142, mahogny, underdelen med tre lådor, överdelen med skåp fanerat i pyramidmahogny och hylla, draghandtag i mässing, höjd 130, 203 x 54,5 cm, smärre slitage

257

2016-11-16