Josef Frank, serveringsvagn, Svenskt Tenn
Klubbat för:
14000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
JOSEF FRANK, sideboard / serveringsvagn, Svenskt Tenn, modell 2227, fanerad i mahogny, lådor i sargen, beslag i mässing, svartlaminerad skiva, på hjul, höjd ca 97, 80 x 50 cm, en låda med fanerbortfall, smärre slitage
265
2016-11-16