Jules Schyl, Fruktstilleben

Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben
Jules Schyl, Fruktstilleben

Klubbat för:

22000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

JULES SCHYL
1893-1977
Fruktstilleben
Signerad och på baksidan signerad och daterad Schyl København 1918. Olja på duk, 67 x 63 cm.

685

2016-11-17