Karin Parrow, Älven vid kustens varv

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

KARIN PARROW
1900-1984
Älven vid kustens varv
Signerad och daterad Karin Parrow 1943. Olja på pannå, 46 x 60,5 cm.

690

2016-11-17