Klubbat för:
24000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
KARIN PARROW
1900-1984
Älven vid kustens varv
Signerad och daterad Karin Parrow 1943. Olja på pannå, 46 x 60,5 cm.
690
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här