Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
KARL AXEL PEHRSON
1921-2005
Trumpetarlilja och kavelros
Signerad och daterad K A Pehrson 66. Olja på duk, 57 x 79 cm.
PROVENIENS
Stockholms Auktionsverk, Moderna, våren 2003, katalognr 689
647
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här