Knud Faerch, stolar, 6 st., Danmark 1950-tal

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

50 000-60 000 SEK

KNUD FÆRCH, stolar, 6 st., Slagelse Møbelvaerk, Danmark, 1950-tal, modell 251, teak och ek, originalsitsar klädda i svart konstläder, höjd 73 cm, smärre slitage

250

2016-11-16