Klubbat för:
Osåld
Utropspris
100 000-150 000 SEK
KNUD FÆRCH, stolar, 6 st., modell 215, Slagelse Møbelvaerk, Danmark 1950-tal, jakaranda, sitsar klädda i naturläder, höjd 73 cm, smärre slitage, omklädda sitsar
152
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här