Knud Færch, stolar, 6 st., modell 215, Danmark

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

100 000-150 000 SEK

KNUD FÆRCH, stolar, 6 st., modell 215, Slagelse Møbelvaerk, Danmark 1950-tal, jakaranda, sitsar klädda i naturläder, höjd 73 cm, smärre slitage, omklädda sitsar

152

2016-11-16