Klubbat för:
27000 SEK
Utropspris
30 000-35 000 SEK
LAGE LINDELL
1920-1980
Komposition
Signerad LL. Olja på duk, 67 x 27 cm.
Påskrift på spännramen: Eva af Burén
717
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här