Lennart Jirlow, Clown

Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown
Lennart Jirlow, Clown

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Clown
Signerad L. Jirlow. Gouache på papper, 26 x 18 cm.
Intyg av konstnären medföljer, daterad La Roquette 23 oktober 1984

642

2016-11-17