Lennart Jirlow, Flicka på schäslong

Klubbat för:

130000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

LENNART JIRLOW
född 1936
Flicka på schäslong
Signerad L. Jirlow. Olja på pannå, 55 x 65 cm.

643

2016-11-17