Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
LOUIS KALFF, golvlampa, Philips, Tyskland, 1950-tal, stomme i mässing, fot i blålackerat stål, skärmen i gullackerad plåt, höjd 135 cm, smärre slitage, mindre buckla
235
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här