Klubbat för:
65000 SEK
Utropspris
80 000-100 000 SEK
MARC CHAGALL
1887-1985
Le Peintre à la Palette
Färglitografi, 1952, signerad och numrerad 61/70. Tryckt på Arches papper.
I. 59 x 48 cm S. 65,5 x 50 cm
LITTERATUR
Mourlot 54
810
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här