Marc Chagall, Le Peintre

Marc Chagall, Le Peintre
Marc Chagall, Le Peintre
Marc Chagall, Le Peintre
Marc Chagall, Le Peintre
Marc Chagall, Le Peintre
Marc Chagall, Le Peintre

Klubbat för:

65000 SEK

Utropspris

80 000-100 000 SEK

MARC CHAGALL
1887-1985
Le Peintre à la Palette
Färglitografi, 1952, signerad och numrerad 61/70. Tryckt på Arches papper.
I. 59 x 48 cm S. 65,5 x 50 cm
LITTERATUR
Mourlot 54

810

2016-11-17