Klubbat för:
55000 SEK
Utropspris
40 000-50 000 SEK
MARC CHAGALL
1887-1985
Le Soleil Jaune
Färglitografi, 1968, signerad och numrerad Marc Chagall 58/75. Tryckt på Arches papper.
I. 40,3 x 50 cm S. 50,5 x 61 cm
LITTERATUR
Mourlot 556
811
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här