Mario Marenco, "Cynthia", takkrona, Artemide

Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,
Mario Marenco,

Klubbat för:

14000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

MARIO MARENCO, "Cynthia", takkrona, Artemide, Italien, 1960-tal, formgiven 1968, aluminium, höjd 120, 65 x 65 cm, smärre slitage

197

2016-11-16