Märta Måås-Fjetterström, gallerimatta, 1934

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

18 000-20 000 SEK

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, gallerimatta, tillverkad 1934, rölakan, signerad MMF, 1007 x 84 cm, omfattande skador, fläckar och slitage

361

2016-11-16