Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
75 000-100 000 SEK
MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, "Munka Ljungby", matta, formgiven 1923, rölakan, signerad AB MMF, 405 x 292 cm, fransarna med smärre slitage
362
2016-11-16
Gör en kostnadsfri värdering här