Matta, rölakan, Sverige 1958

Matta, rölakan, Sverige 1958
Matta, rölakan, Sverige 1958
Matta, rölakan, Sverige 1958
Matta, rölakan, Sverige 1958

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

MATTA, rölakan, Sverige 1958, signerad HH 1958, 244 x 169 cm, fransar med skador, mindre fläckar

379

2016-11-16