Max Ernst, Chéri Bibi

Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi
Max Ernst, Chéri Bibi

Klubbat för:

110000 SEK

Utropspris

100 000-125 000 SEK

MAX ERNST
Tyskland 1891-1976
Chéri Bibi
Signerad och numrerad 3/175. Mörkpatinerad brons, 33 x 18 x 17 cm.
Gjutarmärkt Valsuani Cire Perdue. Utförd 1973.

781

2016-11-17