Klubbat för:
110000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
MAX ERNST
Tyskland 1891-1976
Chéri Bibi
Signerad och numrerad 3/175. Mörkpatinerad brons, 33 x 18 x 17 cm.
Gjutarmärkt Valsuani Cire Perdue. Utförd 1973.
781
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här