Mimmo Paladino, Utan titel

Mimmo Paladino, Utan titel
Mimmo Paladino, Utan titel
Mimmo Paladino, Utan titel
Mimmo Paladino, Utan titel
Mimmo Paladino, Utan titel
Mimmo Paladino, Utan titel

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

MIMMO PALADINO
Italien, född 1948
Utan titel
Signerad och daterad på baksidan 1982, mixed media på papper, 39 x 30 cm, monterad i plexiglas, 47,5 x 38 x 7,5 cm.

777

2016-11-17