Nordiska Kompaniet, "Ekerö", soffa

Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,
Nordiska Kompaniet,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

15 000-20 000 SEK

NORDISKA KOMPANIET, "Ekerö", soffa, 1930-40-tal, syrabetsad furu, höjd 82, längd 140 cm, mindre skador

275

2016-11-16