Ole Wanscher, tillskrivet, skrivbord, Danmark

Klubbat för:

10000 SEK

Utropspris

10 000-12 000 SEK

OLE WANSCHER, tillskrivet, skrivbord, Danmark 1940-50-tal, jakaranda, mässingsbeslag, fronten med två lådor, höjd 75, 170 x 80 cm, ytligt slitage, mindre repor

279

2016-11-16