Olle Baertling, Komposition

Olle Baertling, Komposition
Olle Baertling, Komposition
Olle Baertling, Komposition
Olle Baertling, Komposition
Olle Baertling, Komposition
Olle Baertling, Komposition

Klubbat för:

160000 SEK

Utropspris

200 000-250 000 SEK

OLLE BAERTLING
1911-1981
ANIA
Signerad och daterad på baksidan Bærtling 1964. Olja på duk, 92 x 60 cm.

750

2016-11-17