Klubbat för:
160000 SEK
Utropspris
200 000-250 000 SEK
OLLE BAERTLING
1911-1981
ANIA
Signerad och daterad på baksidan Bærtling 1964. Olja på duk, 92 x 60 cm.
750
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här