Klubbat för:
280000 SEK
Utropspris
300 000-350 000 SEK
OLLE BÆRTLING
1911-1981
Yara
Signerad och daterad på baksidan Bærtling 1968. Olja på duk, 81 x 130 cm.
PROVENIENS
Galleria Lorenzelli, Milano
Galerie Löwenadler, Stockholm (inköpt 1989)
713
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här