Otte Sköld, Kärlekspar - Paris

Klubbat för:

8000 SEK

Utropspris

12 000-15 000 SEK

OTTE SKÖLD
1894-1958
Kärlekspar - Paris
Signerad Otte S. Paris. Blyerts och färgkrita på papper, 20 x 12,5 cm.
PROVENIENS
Direktör Gösta Olson, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm

738

2016-11-17