Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
12 000-15 000 SEK
OTTE SKÖLD
1894-1958
Kärlekspar - Paris
Signerad Otte S. Paris. Blyerts och färgkrita på papper, 20 x 12,5 cm.
PROVENIENS
Direktör Gösta Olson, Svensk-Franska Konstgalleriet, Stockholm
738
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här