Otto Schulz, taburett, Boet

Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet
Otto Schulz, taburett, Boet

Klubbat för:

8500 SEK

Utropspris

8 000-10 000 SEK

OTTO SCHULZ, taburett, Boet, Göteborg 1930-40-tal, ek, klädd i rött skinn med pärlspikning, dyna i sammet, höjd 42, längd 64 cm, smärre slitage

287

2016-11-16