P. Hvidt & O. Mølgaard, karmstolar, 6 st., Søborg
Klubbat för:
13000 SEK
Utropspris
15 000-18 000 SEK
PETER HVIDT & ORLA MØLGAARD, karmstolar, 6 st., Søborg Møbler, Danmark 1960-tal, teak, armlän i jakaranda, sits och rygg i flätad rotting, etikettmärkta Søborg Møbler Made in Denmark, höjd 74 cm, smärre slitage, mindre skador
293
2016-11-16