Pablo Palazuelo, Sigilla X

Pablo Palazuelo, Sigilla X
Pablo Palazuelo, Sigilla X
Pablo Palazuelo, Sigilla X
Pablo Palazuelo, Sigilla X
Pablo Palazuelo, Sigilla X
Pablo Palazuelo, Sigilla X

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PABLO PALAZUELO
1916-2007
Sigilla X
Etsning tryckt i rött, 1977, signerad och numrerad Palazuelo 66/75 cm.
S. 90 x 63 cm

827

2016-11-17