Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PABLO PALAZUELO
1916-2007
Sigilla X
Etsning tryckt i rött, 1977, signerad och numrerad Palazuelo 66/75 cm.
S. 90 x 63 cm
827
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här