Pablo Picasso, 700412 IV

Pablo Picasso, 700412 IV
Pablo Picasso, 700412 IV
Pablo Picasso, 700412 IV
Pablo Picasso, 700412 IV
Pablo Picasso, 700412 IV
Pablo Picasso, 700412 IV

Klubbat för:

19000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Untitled, Series 156:034
Etsning, 1970, stämpelsignerad och numrerad Picasso 11/50.
I. 21,5 x 27,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1889

837

2016-11-17