Klubbat för:
28000 SEK
Utropspris
25 000-30 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Amnistia
Färglitografi, 1959, signerad och numrerad Picasso 69/200.
I. 65 x 47 cm S. 75,5 x 52,5 cm
LITTERATUR
Czwiklitzer 152
833
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här