Pablo Picasso, Amnistia

Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia
Pablo Picasso, Amnistia

Klubbat för:

28000 SEK

Utropspris

25 000-30 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Amnistia
Färglitografi, 1959, signerad och numrerad Picasso 69/200.
I. 65 x 47 cm S. 75,5 x 52,5 cm
LITTERATUR
Czwiklitzer 152

833

2016-11-17