Pablo Picasso, Ceret

Pablo Picasso, Ceret
Pablo Picasso, Ceret
Pablo Picasso, Ceret
Pablo Picasso, Ceret
Pablo Picasso, Ceret
Pablo Picasso, Ceret

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Musée Municipal d'Art Moderne, Ceret. Céramiques et Pates Blanches
Linoleumsnitt tryckt i färger, 1958, signerad och numrerad Picasso 78/125.
S. 65 x 50 cm
LITTERATUR
Bloch 1283

832

2016-11-17