Klubbat för:
130000 SEK
Utropspris
100 000-125 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Deux Femmes nues reposant
Litografi, 1947, signerad och numrerad Picasso 18/50. Tryckt på Arches papper.
I. 48 x 62 cm S. 50 x 64,5 cm
LITTERATUR
Bloch 453
830
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här