Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PABLO PICASSO, efter
1881-1973
L´Arrivée du Chevalier
Färglitografi efter målad förlaga, 1951, signerad och numrerad Picasso 146/350. Tryckt av Mourlot
S. 48 x 75 cm
831
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här