Pablo Picasso, L´Arrive au Chevalier

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PABLO PICASSO, efter
1881-1973
L´Arrivée du Chevalier
Färglitografi efter målad förlaga, 1951, signerad och numrerad Picasso 146/350. Tryckt av Mourlot
S. 48 x 75 cm

831

2016-11-17