Pablo Picasso, La Famille des Saltimbanques

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PABLO PICASSO, efter
1881-1973
La Famille des Saltimbanques
Mjukgrundsetsning, omkring 1950, signerad med orange krita Picasso, numrerad 107/300. Tryckt på Japanpapper. Editerad av Atlier Cromelynck, Paris (blindstämpel).
I. 49,8 x 42,0 cm S. 76,0 x 56,0 cm

840

2016-11-17