Pablo Picasso, La Famille des Saltimbanques
Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PABLO PICASSO, efter
1881-1973
La Famille des Saltimbanques
Mjukgrundsetsning, omkring 1950, signerad med orange krita Picasso, numrerad 107/300. Tryckt på Japanpapper. Editerad av Atlier Cromelynck, Paris (blindstämpel).
I. 49,8 x 42,0 cm S. 76,0 x 56,0 cm
840
2016-11-17