Klubbat för:
Osåld
Utropspris
300 000-350 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Nature Morte à la Pasteque
Linoleumsnitt tryckt i färger, 1962, signerad och numrerad Picasso 113/160, tryckt på Arches papper.
S. 62 x 75 cm
LITTERATUR
Bloch 1098
834
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här