Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Nature morte, Compotier
Torrnål, 1909, signerad Picasso, från den onumrerade upplagan om 100 exemplar.
I. 13 x 11 cm S.
LITTERATUR
Bloch 18
829
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här