Klubbat för:
Osåld
Utropspris
20 000-25 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Peintre et Modèle
Akvatint och torrnål, 1965, signerad och numrerad Picasso 15/50. Tryckt på Richard de Bas papper.
I. 22,5x32,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1213
835
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här