Pablo Picasso, Peintre et Modèle

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Peintre et Modèle
Akvatint och torrnål, 1965, signerad och numrerad Picasso 15/50. Tryckt på Richard de Bas papper.
I. 22,5x32,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1213

835

2016-11-17