Pablo Picasso, Untitled

Pablo Picasso, Untitled
Pablo Picasso, Untitled

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

35 000-40 000 SEK

PABLO PICASSO
1881-1973
Untitled, Series 156:046
Etsning, 1971, stämpelsignerad och numrerad Picasso 14/50.
I. 27 x 34,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1901

838

2016-11-17