Klubbat för:
Osåld
Utropspris
35 000-40 000 SEK
PABLO PICASSO
1881-1973
Untitled, Series 156:046
Etsning, 1971, stämpelsignerad och numrerad Picasso 14/50.
I. 27 x 34,5 cm
LITTERATUR
Bloch 1901
838
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här