Klubbat för:
40000 SEK
Utropspris
60 000-80 000 SEK
PABLO PICASSO, efter
1881-1973
Untitled, from Dix Pochoirs
Pochoir tryckt i färger, 1920, signerad och numrerad Picasso 25/100.
I. 29,8 x 22,5 cm 28,5 x 22,5 cm
839
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här