Pablo Picasso, Untitled from Dix Pochoirs

Klubbat för:

40000 SEK

Utropspris

60 000-80 000 SEK

PABLO PICASSO, efter
1881-1973
Untitled, from Dix Pochoirs
Pochoir tryckt i färger, 1920, signerad och numrerad Picasso 25/100.
I. 29,8 x 22,5 cm 28,5 x 22,5 cm

839

2016-11-17