Pär Siegård, Dansös

Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös
Pär Siegård, Dansös

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

20 000-25 000 SEK

PÄR SIEGÅRD
1877-1961
Dansös
Signerad Pär Siegård. Olja på duk fäst på pannå, 29,5 x 21 cm.
Möjligen utförd på 1910-talet

745

2016-11-17