Pelle Åberg,

Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,
Pelle Åberg,

Klubbat för:

Osåld

Utropspris

30 000-40 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Dam i hatt på restaurang
Signerad och daterad Pelle Åberg - 46. Olja på pannå, 80,5 x 65 cm.
Utförd 1946

707

2016-11-17