Klubbat för:
Osåld
Utropspris
30 000-40 000 SEK
PELLE ÅBERG
1909-1964
Dam i hatt på restaurang
Signerad och daterad Pelle Åberg - 46. Olja på pannå, 80,5 x 65 cm.
Utförd 1946
707
2016-11-17
Gör en kostnadsfri värdering här