Pelle Åberg, Fönsterutsikt över Riddarholmen

Klubbat för:

24000 SEK

Utropspris

30 000-35 000 SEK

PELLE ÅBERG
1909-1964
Fönsterutsikt över Riddarholmen, Stockholm
Signerad P Åberg. Olja på pannå, 65 x 58 cm.

732

2016-11-17