Percival Lafer, soffa, Lafer Co., Brasilien

Klubbat för:

16000 SEK

Utropspris

15 000-20 000 SEK

PERCIVAL LAFER, soffa, Lafer Co. furniture, Brasilien 1960-tal, modell MP-041, brasiliansk mahogny, klädd i ljusbrunt skinn, märkt Design by Lafer MP. Made in Brazil, höjd 88, längd 200 cm, smärre slitage

291

2016-11-16