Percival Lafer, soffa, Lafer Co., Brasilien
Klubbat för:
16000 SEK
Utropspris
15 000-20 000 SEK
PERCIVAL LAFER, soffa, Lafer Co. furniture, Brasilien 1960-tal, modell MP-041, brasiliansk mahogny, klädd i ljusbrunt skinn, märkt Design by Lafer MP. Made in Brazil, höjd 88, längd 200 cm, smärre slitage
291
2016-11-16