Percival Lafer, soffbord, 1 par, Brasilien
Klubbat för:
8000 SEK
Utropspris
10 000-12 000 SEK
PERCIVAL LAFER, soffbord, 2 st., Lafer Co. furniture, Brasilien 1960-tal, modell MP-041, brasiliansk valnöt och jakaranda, glasskivor, etikettmärkta Design by Lafer. Made in Brazil, höjd 35, 150 x 76 respektive höjd 35 77 x 76 cm, smärre slitage
292
2016-11-16