Peter Dahl, Samtal

Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal
Peter Dahl, Samtal

Klubbat för:

150000 SEK

Utropspris

180 000-200 000 SEK

PETER DAHL
född 1934
Samtal
Signerad och daterad Peter Dahl 2013. Olja på duk, 100 x 81 cm.

646

2016-11-17